Bamboo Beach

Letošní léto bude opravdu svůdné a sexy díky inovované řadě BAMBOO BEACH, ve které najdete dva zbrusu nové přípravky pro dokonale letní účes – nezatěžující sprej na plážové vlny, sprej pro zářivý lesk, stylingový balzám a posilující vlasová maska. Celou řadu charakterizují krásné letní obaly evokující život na pláži a smyslná vůně.

Všechny čtyři produkty na vlasy spojuje inovované složení pečlivě zaměřené na ochranu vlasového vlákna a barvy během letních měsíců. Přípravky neobsahují sulfáty, parabeny ani ftaláty, jsou tak dostatečně jemné na zcitlivělé vlasy a pokožku hlavy. Složení obohacené o certifikované organické složky v čele s extraktem z bambusu vyživuje vlasy a antioxidanty je chrání a dodávají lesk a živost. Samozřejmostí celé řady BAMBOO BEACH je ochrana proti UVA/UVB záření i nepříznivým vlivům chlorované a slané vody. Výživné mléko z tahitských kokosů účes nejen příjemně provoní, ale zároveň dodává notnou dávku hydratace sluncem vyprahlým vlasům.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.