Barvení

Vytvořte perfektní odstín a oživte každý účes. Každá Vaše zákaznice může z Vašeho salónu odcházet šťastná, spokojená, rozzářená a plná sebevědomí. Vy jste umělkyně, která dokáže ze své zákaznice v salónu vytvořit jemnou blondýnku, okouzlující brunetu, či rozvernou zrzku. S námi bude každé barvení hračka!  

U nás naleznete pouze vysoce kvalitní profesionální barvy na vlasy značky L'Oréal Professionel, které jsou určeny do kadeřnických salónů. Kromě všeho potřebného pro dokonalé barvení vlasů u nás naleznete také šampóny po aplikaci barvy, následnou vlasovou péči a výživu i styling s kterým vytvoříte ty nejúchvatnější účesy.  

Ať už se Vaše zákaznice rozhodnete pro světlý odstín platinové blond, kterého docílíte s našimi přípravky na melíry a zesvětlovače, či krytí až 100 % šedin nebo se rozhodne pro permanentní barvu, přelivy nebo zatouží po něčem výrazném či dokonce extravagantním, nemusíte nikde hledat a vše potřebné včetně oxidantů, vyvíječů a trvalé preparace naleznete zde.

 

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 38 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.