Caviar RepaiRx

Řada Caviar RepaiRx přináší revoluci v péči o poškozené vlasy. Všechny produkty této řady obsahují proteiny, které posilují vlasová vlákna, dále obsahuje směs složek, které napomáhají s regenerací poškozených vlasů. Vlasy jsou tak regenerovány ve třech krocích:

Obnovení – Dodá do vlasové kůry výživné látky, kterými jsou například mastné kyseliny, vitamíny, proteiny a minerály, čímž jsou vlasy vyživeny a zevnitř posíleny. Vyplňuje trhliny a mezery v poškozené kutikule, čímž zaceluje ochranou vrstvu vlasu a tím zajišťuje, aby nedocházelo k úniku výživných látek z vlasů.

Zpevnění – Zpevňuje ochranným štítem vrstvu kutikuly, který posiluje a následně uhlazuje vlasová vlákna. Tím také chrání vlasy před poškozením a před průnikem volných radikálů.

Regenerace – Jelikož jsou jednotlivé šupinky kutikuly uhlazené, vytváří se ve vlasech zrcadlící povrch, čímž dochází u vlasů k navrácení mladistvého vzhledu. Vlasy jsou tak krásně zářivé a zregenerované.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.