Doprava

 

1) DPD                                                                                  85,- Kč

Vámi objednané zboží je doručeno kurýrem společnosti DPD přímo k Vám domů, či na uvedenou adresu. Ráno v den dodání zboží Vás kurýr telefonicky kontaktuje a doluví si s Vámi přesný čas doručení. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš bankovní účet. V případě platby na Dobírku a objednání zboží do 11 hodin dopoledne, Vám bude zboží doručeno následující den. V případě objednávky nad 2.500,- Kč je doprava zdarma, cena dobírky činí 25,- Kč.

 

2) Zásilkovna                                                                      48,- Kč

Objednáne zboží Vám bude doručeno na Vámi vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Po doručení zboží do výdejního místa budete informování pomocí sms a emailu o této skutečnosti a obdržíte všechny potřebné informace k vyzvednutí zásilky. V případě objednávky nad 2.500,- Kč je doprava zdarma, cena dobírky činí 18,- Kč.

 

3) Česká pošta - Balík do ruky                                        121,- Kč

Vámi objednané zboží je doručeno na Vaši adresu prostřednictvím České pošty. Předem budete informování sms nebo emailem. V případě, že Vás kurýr nezastihne, je zboží uloženo na nejbližší pobočce Čeaké Pošty. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš bankovní účet. V případě platby na Dobírku a objednání zboží do 11 hodin dopoledne, Vám bude zboží doručeno následující den. V případě objednávky nad 2.500,- Kč je doprava zdarma, cena dobírky činí 25,- Kč.

 

4) Česká pošta - Balík na poštu                                      121,- Kč

Vámi objednané zboží je doručeno na pobočku České Pošty, zde si zboží můžete vyzvednout, jak se Vám to hodí. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš bankovní účet. V případě objednávky nad 2.500,- Kč je doprava zdarma, cena dobírky činí 25,- Kč.

 

5) Osobní odběr - Jihlava                                                     0,- Kč

Osobní odběr zboží na adrese Dělnická 1a, 586 01 Jihlava. Osobní odběr je možný vždy v pondělí v čase 8:00 - 9:00 hodin. Osobní odběr je zdarma.

 

 

Doprava zdarma platí pro objednávky na 2.500,- Kč (včetně DPH).

Zboží zasíláme pouze po České Republice.

Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.