Malý skřipec MINI 3 ks - hnědý

LCP190429
3 hodnocení

Sníte o skřipci, který bude ve Vašich vlasech pevně držet po celý den! Snít už nemusíte, právě jste ho našli! Vlasový skřipec Linziclip si díky svému modernímu tvaru a pevným pružinám, které jsou navíc schované a nekazí dojem z účesu, doslova zamilujete. Ať budete během dne dělat cokoliv, skřipec bude pevně držet.

Délka skřipce 1,75 cm, v balení jsou 3 kusy.

Jsou vhodné pro všechny typy vlasů.


  • Momentálně nedostupné
45 Kč
Kategorie: Linziclip
 

Linziclip jsou vlasové skřipce, které po celý den pevně drží ve vlasech, Vy tak máte možnost užít si jakoukoliv činnost s krásně upravenými vlasy. Skřipce značky Linziclip jsou vyráběny v různých designech a ve třech velikostech – MINI, MIDI a MAXI.

Použití: Zamotané vlasy, či samostatné prameny vlasů přidržte jednou rukou, do druhé ruky uchopte skřipec, pomocí stlačení jeho křídel skřipec otevřete. Jeden konec skřipce s umělohmotnými zuby zasuňte z jedné strany zamotaných vlasů, druhý konec z druhé strany. Skřipec tak vlasy pevně obejme a drží.

V balení jsou 3 kusy.

Délka skřipce 1,75 cm.

Jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.