Možnosti platby

 

1) Bankovním převodem                                                                                         Zdarma

Poté co obdržíme Vaši objednávku, Vám pošleme na Vámi uvedenou emailovou adresu informace s potřebnými údaji k platbě.  V emailu bude uveden Variabilní symbol Vaší objednávky, které je potřeba zadat při placení. Můžete si vybrat ze tří bank, na které svou fakturu uhradíte. Vámi objednané zboží odesíláme ihned po připsání Vaší platby na náš bankovní účet. Platba bankovním převodem se zpravidla připíše do 24 hodin od odeslání, ovšem může to trvat i déle (V případě, že posíláte peníze mezi stejnými bankami - například z FioBanky na FioBanku - jsou peníze připsány okamžitě). Pro Vaše větší pohodlí Vám nabízíme možnost platby na tři nejoblíbenější banky v České Republice.

 

Vybrat si můžete z těchto bank:

Fio Banka               2101045143 / 2010

Komerční Bank      115-7591990297 / 0100

Česká Spořitelna    5440545349 / 0800

 

2) Platební kartou online                                                                                       Zdarma

Poté, co odešlete objednávku jste automaticky přesměrování na bezpečnou platební bránu banky. Zde zadáte všechny potřebné údaje o Vaší platební kartě. V případě, že je platba v pořádku autorizována, proběhne Vaše platba okamžitě a Vámi objednané zboží je tedy bez prodlení odesláno. Naše společnost podporuje bezpečný protokol 3D secure, naši zaměstnanci tedy nemají jakýkoliv přístup k údajům o Vaší platební kartě.

 

3) Dobírkou                                                                                                             25,- Kč  (Dobírka u Zásilkovny 18,- kč)

V případě zvolení tohoto způsobu platby platíte vyfakturovanou částku až při převzetí balíčku od kurýra. V případě Zásilkovny, při převzetí zásilky na výdejním místě. Zboží je tedy odesláno co nejdříve po přijetí Vaší objednávky.

 

Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.