Přísady do koupele

 

Nejprodávanější

290
3051290305

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Rozmarýnová koupel povzbuzující Kód: WLD118236
  Skladem (1 ks)

  Výrazné povzbuzující účinky

  Máte před sebou ještě další program, ale cítíte se unaveni a bez života? Pak je rozmarýnová koupelová přísada tou nejlepší volbou. Stačí čtvrthodina ve stimulující vůni kořenité rozmarýny a už cítíte, jak vám opět vtéká krev do žil a do myšlení se vrací bdělost. Rozmarýnová koupel od Weledy podporuje prokrvení a prohřívá. Pravé éterické oleje vás zaktivují a vychutnáte si i jistotu, že v koupeli nebylo nic, co by nesvědčilo vaší pleti.


  300 Kč
     
 • Levandulová koupel zklidňující Kód: WLD118250
  Momentálně nedostupné

  Zklidňující, uvolňující účinky

  Sníte často o slunci u Středozemního moře? Pak si zajisté oblíbíte jedinečnou vůni levandulové zklidňující koupelové přísady od Weledy. Dopřejte si ji v plné teplé vaně, uvolněte se a zklidněte své zjitřené smysly. Přírodní éterické oleje z levandule narostlé v plném slunci a horku vám dodají harmonizující impulzy a před spaním vám pomohou zapomenout na náročné chvíle uplynulého dne.


  290 Kč
 • Citrusová koupel osvěžující Kód: WLD118243
  Momentálně nedostupné

  Osvěžující a oživující účinky, vhodná při pocitech únavy.

  Citřusová osvěžující koupel Vám zprostředkuje lehkost jižanského letního dne. Šťavnatá vůně citrusových plodů pozvedne Vaši náladu – tato koupel bude plná slunce a energie kdykoliv a kdekoliv. Citrusová koupelová přísada se hodí jak do obyčejné vany, tak i do vířivky nebo do perličkové lázně pro nohy, protože neobsahuje žádné šumivé tenzidy.


  305 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.