Reklamace a Vrácení zboží

 

Reklamace poškozeného zboží

Přijde-li Vám vadné či poškozené zboží postupujte u jeho reklamace podle platné právní úpravy. Poškozené zboží nám obratem zašlete zpět na níže uvedenou adresu společně s fakturou. Dále do balíčku přiložte formulář, který naleznete zde REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ. Přiložený formulář vyplňte a uveďte prosím stručný popis. O přijetí reklamace Vás budeme informovat na Vaši uvedenou emailovou adresu. Na vyřízení reklamace máme 30 pracovních dní. V případě vrácení peněz Vám budou vyplaceny na Váš bankovní účet. Celý reklamační řár naleznete v našich obchodních podnímkách.

 

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy bez udání důvodu

Zboží, které vracíte podle odstoupení od smlouvy musí být fyzicky vráceno na naši adresu do 14-ti dnů ode dne, kdy jste dané zboží fyzicky obdrželi. Toto zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv poškození či sebemenšího užívání a musí být čisté, aby bylo schopné dalšího prodeje. V případě, že bude zboží jevit známky poškození, užívání, či bude špinavé, bude postupováno podle našich obchodních podmínek. Po obdržení vraceného zboží (v případě odstoupení od smlouvy) Vám budou peníze vráceny na Váš bankovní účet do 14 dnů.

Zboží které nám chcete vrátit zabalte do krabice tak, aby nedešlo k jeho poškození při cestě zpět k nám. K vrácenému zboží přiložte vyplněný formulář, který najdete zde FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ. Na krabici uveďte naši adresu:

 

Bio wave s.r.o.

Dělnická 1a

586 01 Jihlava

Tel.: 777 699 887

 

 

Celý reklamační řád a podmínky vrácení zboží jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.

V případě dotazů se nás nebojte kontaktovat na naši emailovou adresu info@biowave.cz

 

 

Teto stránka v rámci poskytování služeb a k analýze návštěvnosti používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.